Obsah fóra www.cbjilemnice.com www.cbjilemnice.com
Fórum spolku CBJILEMNICE

suse linux a dvd mechaniky

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.cbjilemnice.com -> Počítačová technika - LINUX
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Majko
Anonymní

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 7:40 am    Předmět: suse linux a dvd mechaniky Citovat Back to top

mam nainstalovany suse linux 10.2-max spokojnost ,len jedna vec mi nejde .Mam v pc dve dvd mechaniky,ked do hociktorej dam nejake medium ci uz dvd film alebo data,system mi nevie zobrazit subory na tychto mediach a vzdy vypise hlasku :

A security policy in place prevents this sender from sending this message to this recipient, see message bus configuration file (rejected message had interface "org.freedesktop.Hal.Device.Volume" member "Mount" error name "(unset)" destination "org.freedesktop.Hal")

Co to znamena ??vie mi niekto pomoct??pls

admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 12:27 pm    Předmět: Re: Citovat Back to top

Osobně jsem se s tímto problémem nesetkal, ale narazil jsem na zajímavou debatu, kde se tento problém probírá a řeší.
Najdeš ji na: http://www.unixadmintalk.com/f61/mounting-dvd-rom-memory-cards-272961/

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.cbjilemnice.com -> Počítačová technika - LINUX Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: